Jak si zařídit balkonovou sestavu i na malém balkoně?

Malý balkon nemusí být překážkou pro vytvoření krásné a funkční balkonové sestavy. Stačí se držet několika jednoduchých pravidel.

1. Zvolte vhodné nábytek

Nábytek je základem každé balkonové sestavy. Pokud máte malý balkon, volte menší kousky nábytku, které nezabírají příliš mnoho místa. Ideální jsou skládací židle a stolky, které můžete snadno schovat, když je nepotřebujete.

Isolund nabízí široký výběr balkonového nábytku, který je vhodný i pro malé balkony. Zkuste například skládací stůl a židle z jejich kolekce.

2. Využijte stěny

Stěny balkonu mohou být skvělým místem pro zavěšení květinových květináčů a regálů na rostliny. Tím uvolníte prostor na podlaze pro nábytek a další dekorace.

Isolund nabízí také praktické regály na rostliny, které můžete snadno připevnit na stěnu balkonu.

3. Zvolte vhodné rostliny

Rostliny jsou důležitou součástí každé balkonové sestavy. Pokud máte malý balkon, volte menší rostliny, které nezabírají příliš mnoho místa. Ideální jsou například bylinky, které můžete použít při vaření.

Isolund nabízí široký výběr rostlinových květináčů, které jsou vhodné i pro malé balkony. Zkuste například květinové květináče z jejich kolekce.

Závěr

Malý balkon nemusí být překážkou pro vytvoření krásné a funkční balkonové sestavy. Stačí zvolit vhodný nábytek, využít stěny a zvolit vhodné rostliny. S pomocí Isolundu můžete snadno vytvořit krásnou balkonovou sestavu i na malém balkoně.