Autronic sada 3 bílých stojanů na květiny – dokonalý doplněk pro váš interiér!

Bílé kovové stojany na květiny se stanou ozdobou Vaší zahrady. Pokud máte rádi květiny a chcete je mít v domě vždy po ruce, neváhejte a pořiďte si tuto krásnou sadu stojanů od značky Autronic.

Kovové stojany natřené bílým lakem pro dokonalý vzhled

Tato sada obsahuje 3 různé velikosti – velký, střední a malý, takže můžete umístit květiny na různých úrovních a vytvořit tak zajímavý a poutavý prvek v interiéru. Velký stojan má rozměry 28x28x70 cm, střední stojan má rozměry 24x24x60 cm a malý stojan má rozměry 20x20x50 cm.

Materiál: Kov natřený bílým lakem. Díky tomuto pojetí jsou tyto stojany velmi odolné a snadno se udržují v čistotě.

Vintage provedení: Trhlinky, šmouhy či patina nejsou výrobní vadou, ale vyloženě záměrem. Díky tomuto vintage provedení jsou stojany velmi působivé a zajímavé na pohled.

Umístění stojanů

Stojany lze umístit kamkoliv v interiéru, například do obývacího pokoje, ložnice nebo do předsíně. Určitě ale neváhejte a umístěte je i do zahrady, kde budou krásně ladit s květinami a rostlinami.

Pro rychlé a jednoduché umístění květin na stojany můžeme doporučit Autronic sada 3 kusů stojanů na květiny bílá jf2243, kterou si můžete zakoupit na stránkách nabyteklevneji.cz.

Autronic sada 3 bílých stojanů na květiny

Určitě se nebudete muset bát, že by se stojany oloupaly nebo snadno poškodily, protože jsou vyrobeny z velmi kvalitního materiálu a jsou odolné proti vnějším vlivům.

Pokud máte rádi květiny a chcete je mít doma v krásném prostředí, pořiďte si tyto skvělé stojany od značky Autronic a nechte se unést krásou přírody i v interiéru Vašeho domu.