DekorStyle – Sada 6 sklenic Elise Clear II o objemu 250 ml


Kolekce Elise Clear

DekorStyle přináší nyní další skvělou kuchyňskou kolekci. Sada 6 elegantních skleniček na pití z kolekce Elise Clear je novinkou, která potěší milovníky krásného a praktického designu. Sklenice jsou zdobené krásnou ražbou, která efektivně odráží světlo, díky čemuž budou sklenice nejen výrazným prvkem nádobí, ale budou perfektně fungovat i jako lucerna nebo svícen ve stylu glamour.

Sklenice jsou vyrobeny s velkou péčí a přesností, potěší každého, kdo preferuje kvalitní výrobky. Jsou vyrobeny z odolného materiálu, kterým je sklo. To zaručuje, že sklenice vydrží nejen běžné používání, ale i náročné situace.

Vhodné pro použití v myčce i mikrovlnné troubě. Tuto vlastnost oceníte zejména při čištění, ale i v případech, kdy si přejete ohřát nápoj v mikrovlnné troubě.

Sklenice mají průměr 8 cm a výšku 10 cm. Jejich obsah činí 250 ml, což je optimální objem pro běžné použití. Navíc se sklenice perfektně hodí i na speciální příležitosti jako jsou rodinné oslavy, večírky s přáteli a další.

Podívejte se i na další sklenice ze série Elise Clear.

Sada 6 sklenic Elise Clear II

Výše uvedený obrázek představuje celkový pohled na sadu 6 sklenic z kolekce Elise Clear. Tyto sklenice jsou zárukou krásného a vkusného vzhledu na vašem stole.

Abychom dokázali splnit požadavky našich zákazníků na kvalitu a vzhled, pečlivě a s láskou vybíráme zboží tak, aby odpovídalo našim vysokým standardům.

DekorStyle – kvalita a eleganc.

Navštivte naši stránku a vyberte si i vy stylové a praktické zboží pro váš domov!