Noční stolek Casarredo KINGSTON 1 černá – skvělý doplněk do každého ložnice!


Každý, kdo chce mít krásnou a pohodlnou ložnici, ví, že důležitou součástí jsou i noční stolky. Noční stolek je totiž nezbytnou věcí, kam si můžete položit knihu, brýle nebo třeba váš mobilní telefon. Noční stolek Casarredo KINGSTON 1 černá je skvělým doplňkem do vaší ložnice, který nejenže nabízí praktické úložné prostory, ale i působí velmi elegantně.

Noční stolek KINGSTONE oživí váš interiér nejen v ložnici, ale krásně se bude vyjímat i v obývacím pokoji.

Noční stolek Casarredo KINGSTON 1 černá je dokonalým doplňkem nejen do každé ložnice, ale i mnoha dalších interiérů. Stůl se skvěle hodí do obývacího pokoje, kde si ho můžete použít jako stolkem pro kávu nebo jako úložný prostor pro různé drobnosti.

Noční stolek se dvěma zásuvkami v moderním designu je vyroben z kvalitní LTD desky v barvě černé.

Noční stolek Casarredo KINGSTON 1 černá je vyroben z kvalitního materiálu LTD desky. Materiál je velmi trvanlivý a odolný. V kombinaci s černou barvou vytváří stolek velmi elegantní vzhled, který bude ozdobou každé místnosti. Stolek nabízí dvě zásuvky, které poskytují dostatek prostoru pro různé drobnosti, jako jsou třeba knihy, brýle nebo mobilní telefony.

Výška nožek činí 15 cm.

Noční stolek Casarredo KINGSTON 1 černá má výšku nožek 15 cm. Tuto výšku jsme zvolili záměrně, aby stůl perfektně zapadl k vaší posteli. Stůl tedy nebude vysoký a nepřekáží vám v ložnici. Krásný design a praktičnost velmi zajímavě spojuje, takže nemusíte dělat kompromisy a můžete si užívat to nejlepší z obou světů.

Dodáváme v demontovaném stavu.

Noční stolek Casarredo KINGSTON 1 černá je dodáván v demontovaném stavu. Stůl však není složitý na montáž a nevyžaduje žádné zvláštní nářadí. Pokud ale nemáte čas ani chuť montáž provádět, můžete se obrátit na naši službu, která vám s montáží nočního stolku pomůže.

Všechny produkty Casarredo najdete na velkynabytek.cz.

V naší nabídce naleznete také krásné koberce a kožešinky pro zútulnění vašeho pokoje.

Kromě nočního stolku nabízíme i mnoho dalších předmětů, které mohou ozdobit Váš pokoj. Pokud hledáte něco, co zútulní váš pokoj, zaručeně oceníte naši nabídku koberců a kožešin. Dostatek kreativity při výběru designu a barvy z následující nabídky určitě prospěje – bílá kožešina a černý koberec by jistě dokonale padly ke stolu Casarredo KINGSTON 1 černá.

casarredo-stolek-image
casarredo-koberec-image

Naše produkty najdete i na sociálních sítích:

Nenechte si ujít naše kvalitní produkty za skvělé ceny!