Bílý odpadkový koš Wenko Arktis – elegantní a praktický doplněk do vaší domácnosti

Jednou rukou šmátráte po kartáčku, druhou hledáte zubní pastu, a po očku pátráte aspoň po jedné gumičce do vlasů. Poznáváte se trochu? Uspořádejte si svou koupelnu tak, abyste ráno i ještě rozespalí přesně věděli, kam sáhnout.

O značce

Zorganizovaná domácnost = spokojená rodina ♥

Nevěříte? Značka Wenko vás hravě přesvědčí.
Uspořádaná koupelna znamená více času ty, s kterými vám je nejlépe.

Mistr pořádku, Wenko, patří mezi odborníky na úklid. Je to profík na praktické vychytávky do domácnosti, které vám usnadní bydlení.

Odpadkový koš Wenko Arktis

Elegantní design bílé barvy zaujme každého a zapadne do každé koupelny. Rozhodně se nejedná o nudný a strohý odpadkový koš, který by kazil váš dojem z koupelny. Design bude dokonale padnout do vašeho interiéru.

Pokud tedy hledáte praktický doplněk do vaší koupelny, který vám dokáže usnadnit ranní chaos, tak je odpadkový koš Wenko Arktis tím nejlepším řešením. Koupit ho můžete na stránkách BREGA.cz, a to přímo zde na stránce: https://www.brega.cz/produkt/bily-odpadkovy-kos-wenko-arktis-32-cm.

Charakteristika koše Wenko Arktis

Odpadkový koš Wenko Arktis je skvělý právě díky svému designu, který okouzlí snad každého. Jeho rozměry jsou ideální pro umístění do koupelny o kterékoliv velikosti – koš má průměr 22 cm a výšku 32 cm. Váha koše se rovná pouze 1,05 kg, což výrazně usnadní jeho manipulaci.

Koš je vyroben z kvalitních materiálů, které jsou odolné vůči vlhkosti. Proto se nemusíte bát, že by se koš po chvíli zničil – naopak, vzhledem ke svým vlastnostem vydrží Wenko Arktis dlouhá léta. Navíc koš disponuje praktickou madlí, kterou můžete snadno odnést a vylézt s ním ven.

Závěr

Je jasné, že odpadkový koš Wenko Arktis je ideálním řešením pro uspořádaného člověka, který má rád vkusné a praktické věci. Pokud máte zájem o tento produkt, nemusíte hledat dál – stačí si ho objednat na stránce BREGA.cz a být si jist, že jste si vybrali to nejlepší řešení pro svou koupelnu.