Relaxace na Expedo pěnové matraci s polštářem v rozměru 80x200x18 cm

Expedo pěnová matrace RELAX je ideální pro ty, kteří hledají pohodlný a kvalitní spánek. Tato matrace je vybavena polštářem a má rozměr 80x200x18 cm. Je to luxusní pěnová matrace, která je na obou stranách použitelná a využívá 3D Rainbow technologii, díky které se matrace přizpůsobí tvaru těla a zajišťuje tak dokonalou podporu během spánku.

Pěnová matrace RELAX

Matrace patří mezi luxusní pěnové, oboustranné matrace s 3D Rainbow technologií. Žluto-zelená strana Vicso relax je ze dvou různě tuhých pěn visc a pružné za studena tvářené hybridní Flexifoam pěny. Tato pěna je vyrobena v technologickém procesu bez přístupu vzduchu, se stálostí mechanických vlastností a vysokou vzdušností. Druhá strana matrace Flexi relax je tvořena masivní vzdušnou vlnkou v 7-zónovém tvaru, která má vynikající vzdušnost a odvod potu. Matrace má střední až tvrdou tuhost.

Povrch matrace je chráněn antialergickým potahem, který je z polyesteru, prošívaný vrstvami dutých vláken, opatřen je zipem a pratelný na 60 °C. Matrace je 18 cm vysoká, včetně potahu.

Shrnutí

Oboustranná matrace pěna Flexifoam 3D RAINBOW visco pěna – H3 tvrdá – H4 pratelný potah na zip antialergické vlastnosti potahu.

Relaxace na této matraci je zárukou dokonalého spánku. Pokud hledáte pohodlnou a kvalitní matraci, která dokonale podpoří vaše tělo během spánku, je Expedo pěnová matrace RELAX tou správnou volbou. Koupit si ji můžete na srovnavacnabytku.cz.

Expedo pěnová matrace RELAX

Díky využití moderních technologií a kvalitních materiálů je tato matrace nejen velmi pohodlná, ale také odolná a má dlouhou životnost. Navíc je velmi snadno udržovatelná, díky snadno omyvatelnému potahu.

Při výběru matrace se vyplatí vsadit na kvalitu a pohodlí. Expedo pěnová matrace RELAX splňuje oba tyto požadavky a navíc ještě nabízí skvělý design a vysokou odolnost. Pokud hledáte dokonalou matraci, určitě si ji vyzkoušejte.

Expedo pěnová matrace RELAX

Zkrátka a dobře, Expedo pěnová matrace RELAX je nejen pohodlná, ale také praktická, snadno udržovatelná a hlavně dokonale podpoří vaše tělo během spánku. Dopřejte si tuto skvělou matraci a užijte si pohodlný a kvalitní spánek každou noc.