Červená sametová jídelní židle MICADONI JANA pro luxusní interiéry

Sezení na jídelní židli Jana od značky MICADONI si prostě zamilujete! Designové, a navíc příjemné sametové čalounění v kombinaci se zádovou opěrkou, vám poskytnou kvalitní komfort. Buková podnož nabízí dostatečnou stabilitu a zároveň propůjčuje jídelní židli lehkost, kterou ocení každý uživatel, při její manipulaci. Přiveďte do vašeho nového, nebo již zařízeného interiéru prvek, který je v nabídce v řadě barevném provedení.

Židle Jana od MICADONI je ideální pro každý interiér. Přináší stylovost a výjimečnost, a to zejména díky krásnému sametovému materiálu, který jí dodává luxusní a elegantní vzhled. Tuto židli můžete zakoupit v barevné variantě červené barvy, která v nočním prostoru výjimečně vynikne.

Tip k čištění:

Aby byla vaše židle v perfektním stavu, bude potřeba pravidelně odstraňovat prach a nečistoty jemným vysáváním. Nezapomeňte použít měkký konec. Otřete jej čistým suchým hadříkem a dávejte pozor, abyste nepoškodili nebo neroztrhli povlak. U tekutých skvrn, pevných / suchých nebo mastných skvrn je třeba je rychle odstranit jemným třením povrchu bílým hadříkem navlhčeným horkou vodou nebo mýdlem smíchaným s vodou. Nikdy k sušení nepoužívejte přímý zdroj tepla, jako je vysoušeč vlasů, ani jej nedávejte do blízkosti radiátoru, protože by mohlo dojít k poškození textilie povlaku. Nepoužívejte žádné abrazivní prostředky (bělidla, čpavek atd.), které by mohly poškodit váš nábytek.

Pokud stále váháte, zda-li je pro vás tato židle tou pravou volbou, podívejte se na následující fotografie, které vám doplní podrobnější informace a povzbudí k nákupu.

Červená sametová jídelní židle MICADONI JANA

Tato červená sametová jídelní židle je ideální pro luxusní interiéry a vyniká svou výjimečností a stylovostí. Pokud si ji oblíbíte, bude to rozhodně zajímavý a moderní kousek, který zaujme úplně každého, kdo vstoupí do vašeho domova.

Nečekejte a pořiďte si židli Jana od MICADONI, a to až v nabídce BiRD Design. Tam můžete objednat jak jednu, tak i celou sestavu, a zajistit si tak dokonalý doplněk vašeho jídelního stolu. Kvalitní materiály a exkluzivní design vám zaručí dlouhodobou spokojenost. Klikněte na odkaz a přesvědčte se sami!