Stůl Arisa od Hoorns – černá elegancie do vaší jídelny

Minimalistický design pro moderní jídelnu

Moderní jídelní stůl Arisa bude díky svému ráznému a minimalistickému stylu výrazným středobodem vaší jídelny. Tenká a široká deska stolu je z MDF v matné černé barvě, což poskytuje stylový a jednoduchý look. Díky velikosti desky dostanete možnost pohostit najednou až šest hostů. Stůl Arisa tak nabízí ideální řešení pro rodinné večeře nebo party s přáteli.

Jídelní stůl Arisa

Osobitě řešená černě lakovaná kovová podnož představuje dominantní designový prvek stolu Arisa, na který se můžete spolehnout. Tuto podnož lze snadno odvíjet, což usnadňuje skládání a skladování stolu. Díky tomu je stůl Arisa snadno přenositelný a můžete jej použít i na terase nebo balkóně při grilování nebo pikniku.

Záruka spokojenosti zákazníka

Pokud si objednáte stůl Arisa na srovnavacnabytku.cz, můžete mít jistotu, že získáte kvalitní výrobek za rozumnou cenu. Nabízíme možnost vrácení zboží do 14 dní bez udání důvodu, pokud vám výrobek nesplňuje vaše očekávání.

Jídelní stůl Arisa - detail kovové nohy

Doporučené použití plstěných podložek

Pokud máte tvrdé podlahy, doporučujeme umístění plstěných podložek pod nohy stolu Arisa pro zabránění poškození podlah. Tyto podložky snadno chrání rovněž povrch desky stolu před poškrábáním. Využitím plstěných podložek uchráníte svůj nový stůl a také předejdete možným konfliktům s pronajímatelem bytu či domu.

Jídelní stůl Arisa - detail kovové nohy a desky stolu

Závěr

Stůl Arisa od Hoorns je stylový a praktický stůl ideální pro moderní jídelnu. Minimalistický design a kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost a černá barva dodává stolu elegantní nádech. Objednejte stůl Arisa na srovnavacnabytku.cz a užijte si jeho výhody!