Nová ATAN Rohožka Babiš – Prostorná a praktická ochrana 40×60 cm

Chcete mít vstupní dveře vašeho domu nebo bytu chráněny před špínou a nečistotami? Potřebujete prostornou a praktickou rohožku, která zachytí každou nečistotu z bot vašich hostů? Pak tu máte ideální řešení!

Nová ATAN Rohožka Babiš je nejen velmi praktická, ale také vtipná! Slogan Andreje Babiše „Čau lidi!“ určitě rozesměje každého, kdo u vás oběhne zvonek. A když k tomu přidáte fakt, že je vyrobena z odolného materiálu (100% polypropylen), který vydrží i pořádné čištění obuvi, máte jasnou volbu.

Vypratelnost na 30°C

Pokud se vám rohožka příliš zanáší nečistotami, nezoufejte! V případě potřeby ji můžete velmi snadno vyprat na 30°C. Tím si udržíte stále čistou rohožku, která bude vypadat jako nová.

Protiskluzová guma pro maximální bezpečnost

Samozřejmostí je podklad z protiskluzové gumy, který zajistí maximální bezpečnost při vstupu a výstupu z domu či bytu. Bez ohledu na to, z jaké strany budete rohožku používat, zůstane stále na svém místě.

Výška vlasu 3 mm

Nová ATAN Rohožka Babiš má výšku vlasu 3 mm, což zajišťuje dokonalé zachycení nečistot a zabraňuje jejich šíření do interiéru. Navíc se tak rohožka stává velmi jednoduchou na údržbu a snadnou na čištění.

Vyrobeno na Slovensku

Nová ATAN Rohožka Babiš pochází z našeho sousedního Slovenska, kde byla s velkou péčí vyrobená. To vám zaručuje nejen kvalitu a spolehlivost, ale také podporu malých evropských výrobců.

Nakupovat můžete na www.nabytekhned.cz, kde kromě této rohožky najdete i další praktické pomůcky pro vaši domácnost. Vyzkoušejte ji u vás doma a uvidíte, že si ji brzy oblíbíte!