Moderní rohová sedací souprava LORETO v pravém provedení Berlin 01/ Soft 17


Moderní rohová sedací souprava LORETO

Sedací souprava je klíčovou součástí každého obývacího pokoje. Výběr pravého provedení je pro spokojenost s nákupem naprosto nezbytný. Sedací souprava LORETO v pravém provedení Berlin 01/ Soft 17 je moderní a prostorná sedací souprava určená pro větší rodinu.

Kvalitní materiál a úložný prostor

Sedací souprava LORETO je vyrobena z kvalitního materiálu, který zaručuje její dlouhou životnost a vyšší odolnost proti opotřebení. Součástí této sedací soupravy je také úložný prostor, kde lze snadno a rychle schovat všechny pokrývky, polštáře a jiné doplňky nutné pro pohodlné posezení.

Moderní rohová sedací souprava

Dodávána je v pravém provedení Berlin 01/ Soft 17, které dokonale kopíruje tvar obývacího pokoje a zároveň nabízí pohodlné sezení pro celou rodinu. Díky jednoduchému rozkladu na spaní může sloužit také jako další lůžko pro vaše hosty.

Výběr barvy

Nabídka barevných provedení sedací soupravy LORETO je velmi pestrá. V nabídce jsou k dispozici modely v různých odstínech šedé, hnědé a béžové, aby svým zákazníkům uspokojila všechny požadavky a vkusy. Více si můžete prohlédnout na stránkách brega.cz.

Moderní rohová sedací souprava

Když hledáte moderní a prostornou sedací soupravu, kterou můžete snadno a rychle přeměnit na pohodlné lůžko pro vaše hosty, je rohová sedací souprava LORETO v pravém provedení Berlin 01/ Soft 17 tou správnou volbou. Vyberte si barvu, která nejlépe kopíruje design vašeho obývacího pokoje a užijte si pohodlné a zároveň moderní sezení.