ASIR Komoda UTAH – Stylový úložný prvek v dubu s žlutými akcenty

Tělo komody UTAH je vyrobené v dekoru dub a jako osvěžení slouží její hladká, žlutá dvířka bez madel a úchytů. Pokud hledáte nový nábytkový kousek, který dokáže skvěle sloužit jako úložný prvek a zároveň vypadat velmi stylově a moderně, pak je komoda UTAH tou správnou volbou.

Popis produktu

Komoda UTAH se velmi jednoduše kombinuje s různými styly a řešeními v interiéru, který byl již doplněn o jiné prvky. Navíc její téměř neviditelné nohy vytvářejí dojem, že lehce levituje, což je dalším plusem pro komodu UTAH.

Samotné dvířka se otevírají pomocí zásuvkového systému, dotykově a skvěle korespondují s celkovým vzhledem komody. Jako osvěžení komody slouží žlutá barva dvířek, která je vyvedená takovým způsobem, že nedochází k viditelnému opracování hran a konců.

Uvnitř komody najdete velmi praktický prostor, který se dá využít různými způsoby. Prostor je rozdělen na dvě části, z nichž každou si můžete přizpůsobit vlastním potřebám. Pokud hledáte skvěle vypadající prvek s velkou úložnou kapacitou, tak je komoda UTAH značkou ASIR tou správnou volbou.

Technické parametry produktu

  • Výška nohou: 20 cm
  • Rozměry: Šířka: 140 cm | Hloubka: 40 cm | Výška: 94 cm
  • Materiál: Desky pokryté 100 % melaminem v dekoru dub a žluté barvě
  • Ovládání: Dotykové ovládání zásuvkového systému

Pokud hledáte stylový úložný prvek pro svůj interiér, který dokáže spojit funkčnost a design, tak je komoda UTAH značky ASIR tou správnou volbou.

Pro více informací a pro objednání si můžete navštívit tuto stránku.

Komoda UTAH
Komoda UTAH

Komoda UTAH je vynikající volbou pro moderní bytové prostory, ale také dokáže perfektně zapadnout do kancelářského prostředí. Díky své praktické vnitřní výbavě a skvělému designu je komoda UTAH skvělým nábytkovým kouskem, který vašemu interiéru dodá moderní nádech a praktickou funkčnost.