Elegantní tmavě šedá sametová čtyřmístná pohovka MICADONI Ruby o délce 302 cm


Elegantní čtyřmístná pohovka MICADONI Ruby

Pohodlný doplněk pro váš obývací pokoj

Čtyřmístná pohovka Ruby od společnosti Micadoni se stane příjemným doplňkem vašeho obývacího pokoje nebo společenské místnosti. Díky svým rozměrům – délce 302 cm – nabízí dostatek prostoru pro celou rodinu nebo skupinu přátel. Elegantní design a pohodlné sedadlo jsou zárukou toho, že si na této pohovce můžete užít spoustu příjemných chvil.

Příjemné sametové čalounění s mírným leskem obsahuje ochranu, která zpomaluje absorpci tekutin – tekutina se shromažďuje na povrchu materiálu, aniž by pronikla hluboko do vláken. Díky tomu lze snadno odstranit rozlitou kávu nebo čaj během několika vteřin pomocí savého hadříku nebo papírové utěrky. Látka navíc prošla testem na cigarety, kdy je čalounění odolné proti tlení a vznícení.

Kombinací různých modulů a velikostí pohovky si můžete vytvořit různé konfigurace sezení a získat si tak útulné posezení podle svých představ. Sezení Ruby doporučujeme spojit s jednoduchým konferenčním stolkem, na který můžete umístit svíčky, dekorace nebo občerstvení, a vytvořit tak jednoduchou, ale sofistikovanou skandinávskou obývací sestavu.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Pokud máte zájem o tento produkt, určitě si dopředu promyslete barvu, kterou si vyberete.

Na stránce https://www.brega.cz/produkt/tmave-seda-sametova-ctyrmistna-pohovka-micadoni-ruby-302-cm si můžete prohlédnout všechny dostupné barvy.

Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Elegantní tmavě šedá sametová čtyřmístná pohovka MICADONI Ruby o délce 302 cm Publikováno vHoračka