Užijte si dokonalý spánek s oboustrannou gelovou matrací Moonia Cashmere Premier Gel, 160 x 200 cm

Hledáte dokonalou matraci, která by vám poskytla nejlepší možný spánek? V tom případě vám přinášíme jednu z nejlepších možností na trhu – oboustrannou gelovou matraci Moonia Cashmere Premier Gel.

Výsledek použití nejlepších materiálů

Tato matrace je výsledkem použití těch nejlepších materiálů, jako jsou přírodní kašmírová vlákna ve spojení s viscoelastic gelem. Díky tomuto spojení můžete očekávat dokonalý pocit komfortu a pohodlí při každém použití.

Pressure Care System a 9 podpěrných zón

Matrace má implementován Pressure Care System, 9 podpěrných zón, které dokonale rozloží váhu a zajišťují hluboký a klidný odpočinek. To znamená, že se budete moci probudit s pocitem, že jste si opravdu odpočinuli a spali jako dítě.

Minimalizace nočních pohybů

Díky implementaci různých vrstev, tato matrace minimalizuje noční pohyby a dosahuje „oblakového efektu“. To znamená, že se budete moci pohybovat v posteli a objevovat nové pozice bez rušení vašeho spánkového cyklu.

Schopnost odvádět teplo z povrchu

Začlenění gelových částic do výplně dává matraci schopnost odvádět teplo z povrchu. To znamená, že se budete cítit svěží po celou dobu spánku a matrace nezadržuje teplo, což prohlubuje pocit relaxace.

Oboustranná technologie Duo-System®

Oboustranná technologie Duo-System® vám umožňuje kdykoli zvolit požadovanou tvrdost. Můžete si tedy vybrat průměrnou tvrdost na straně A a vysokou na straně B. To znamená, že si můžete matraci přizpůsobit tak, aby vyhovovala vašim potřebám a požadavkům.

Technické specifikace

Tloušťka matrace je +/- 27 cm, obsahuje pěnu Supersoft + BioTherm a 9 podpěrných zón. Matrace má tvrdost DuoSystem H2-H3, kde strana tvrdosti A je střední a strana tvrdosti B je vysoká.

Sanitizovatelný potah matrace

Potah matrace je sanitizovatelný, antiplísňový, antiroztočový a má antibakteriální systém. To znamená, že se nemusíte bát žádných alergií nebo problémů s plísněmi a roztoči.

Anatomický a ergonomický systém

Matrace poskytuje také anatomický a ergonomický systém AirSense, pohodlný a přizpůsobivý Strech 3D materiál, bederní výztuhu a je oceněna systémem OEKO-TEX® a evropskou certifikací CETEM. To znamená, že si můžete být jisti tím, že dostanete kvalitní produkt, který splní vaše požadavky.

Dodání vakuem

Výrobek se dodává ve vakuu a před použitím je nutné jej nechat 24 hodin odpočinout na hladkém povrchu. Pro zachování optimáln