Různé druhy a styly stoliček pro každý interiér a potřebu


Jak vybrat tu nejlepší stoličku do interiéru Vašeho domova?

Moderní interiér a stylové křeslo

Křeslo je jednou z nejvýraznějších součástí interiéru Vašeho domova. Měla by být nejen pohodlná, ale také stylová a vkusná. Pro moderní interiér se perfektně hodí třeba křeslo s uhlazenými liniemi a jednoduchým designem. Eracafe.cz V obývacím pokoji pak nejlépe vynikne křeslo se zády, kterému dominují vysoké čalouněné opěrky.

Restaurace a kavárny vybavení

Pokud máte nějakou restauraci nebo kavárnu, potřebujete kvalitní, odolné a stylové stoličky. Na trhu je k dispozici celá řada typů a tvarů stoliček, můžete vybírat například z masivních dubových křesel, nebo z vysokých židlí s odlehčeným designem. Důležité je, aby byly sedáky pohodlné, aby se na nich hosté cítili dobře i po dlouhé době. Vhodné jsou i stoličky, které dokážou snadno vydržet namáhání a časté použití, aby vydržely déle.

Rustikální interiér a dřevěné stoličky

Pro rustikální interiér jsou nejvhodnější jednoduchá dřevěná křesla s přírodním vzhledem. Při výběru dřeva se zaměřte hlavně na stromy, které mají přírodní rýhy a pruhy – tím získají stoličky přirozený vzhled. Pokud chcete do Vašeho interiéru vnést méně drsný styl, můžete použít stoličky s jemnými kovovými detaily, které křeslům dodají řemeslnou eleganci a originální vzhled.

Kancelářský interiér a ergonomické kancelářské křesla

Při výběru stoliček pro kancelář je důležité dát pozor na ergonomický design a kvalitu provedení. Mnoho lidí tráví celé hodiny denně seděním v kancelářské židli a pokud tato židle nevyhovuje ergonomickým kritériím, může přispět k zdravotním problémům a bolesti zad. Kancelářské židle by měly být polstrované, disponovat opěrkou hlavy a měly by Řešit prodlouženou expozici. Eracafe.cz Není ideální sedět na židli, která není vyrobena z kvalitních materiálů.