Zrcadlo s fazetou Naturel Crystal 60×80 cm – dokonalý kousek pro moderní interiér!

Jestliže chcete svůj interiér doplnit jedinečným kusem, kterým je zároveň praktickým doplňkem, je zrcadlo s fazetou Naturel Crystal tím správným výběrem. S tímto originálním kouskem se vám domov ihned rozjasní a získáte prostornější prostor.

Obdélníkové zrcadlo s fazetou o rozměru 60×80 cm

Zrcadlo je tvarované do obdélníku o rozměru 60×80 cm a každá hranatá hrana je opatřena malou fazetou. To mu dodává vypadání elegantního a luxusního kusu.

Zrcadlo s fazetou Naturel Crystal je také velmi praktickou volbou, protože s ním se bude váš interiér zdát o něco prostornější. Zrcadlo totiž dokáže zvětšit prostor a pokud se umístí do správného místa, dokáže zrcadlit přirozené světlo a zvětšit tak osvětlení místnosti.

Opatřeno třemi nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení

Zrcadlo s fazetou Naturel Crystal je k dispozici s třemi nalepenými úchyty umístěnými na zadní straně. Díky těmto úchytům se zrcadlo může zavěsit jak svisle, tak i vodorovně. To zajišťuje maximální flexibilitu při rozhodování, jak ho přesně umístit do interiéru.

Zrcadlo s fazetou Naturel Crystal lze umístit do obývacího pokoje, ložnice, koupelny nebo předsíně a okamžitě vytvoří luxusní a moderní vzhled vašeho interiéru.

Zrcadlo s fazetou Naturel Crystal 60x80 cm - dokonalý kousek pro moderní interiér!

Pokud vám tento kousek z nábytkářského sortimentu zaujal a rozhodli jste se ho koupit, navštivte tuto stránku a ihned si ho objednejte. Rozkliknutím odkazu se dostanete přímo na stránku produktu, kde najdete další podrobnosti, včetně ceny a možnosti objednání zboží.