Stylový držák ručníků Tesa Smooz chrom – praktický a elegantní doplněk pro koupelnu!

Chcete-li mít v koupelně dokonalý pořádek a zároveň elegantní doplněk, pak je pro vás stylový držák ručníků Tesa Smooz chrom tou pravou volbou!

Vysoce lesklý chromovaný povrch zaručuje nerezovost

Kruhový věšák na ručník tesa® Smooz má vysoce lesklý chromovaný povrch, který je zaručeně nerezový. To znamená, že se nebudete muset obávat vrstvení koroze, které by držák ručníků mohlo postihovat a které by tak snížilo jeho estetickou hodnotu.

Atraktivní zaoblené křivky kruhu dodají koupelně nádech elegance

Atraktivní zaoblené křivky kruhu se hodí pro jakýkoli koupelnový styl, kterému dodají nádech elegance. Tesa Smooz chrom se tak stane výjimečným a luxusním doplňkem, který vzhledem potěší nejen vás, ale i vaše hosty.

Váš ručník vždy uschne dokonale, a to bez ohledu na jeho velikost

Tesa Smooz chrom umožňuje dokonalé usušení ručníku bez ohledu na jeho velikost. To je zásadní, protože nikdo nechce mít na svém ručníku po koupání nepříjemně vlhké skvrny.

Držák ručníků Tesa Smooz chrom se připevňuje bez vrtání

Připevnění držáku na ručníky tesa® Smooz chrom je velice snadné. Kruh se připevňuje bez vrtání, takže se nepoškodí žádné povrchy. Používá se jednoduché lepidlo, které však k dosažení maximální pevnosti vyžaduje 12 hodin zasychání.

Demontáž a znovupoužití na jiném místě díky adaptéru BK20

I když je držák ručníků tesa® Smooz chrom velice pevný, lze ho snadno a bez újmy demontovat. Navíc jej můžete opětovně použít na jiném místě s novým adaptérem BK20.

Zkrášlení vaší koupelny nikdy nebylo snazší. Kupte si stylový držák ručníků Tesa Smooz chrom a bude se na něj hezky koukat!

Držák ručníků Tesa Smooz chrom