Hnědé akátové servírovací prkénko Kave Home Enola 56 cm – recenze a popis produktu

Se servírovacím prkénkem Kave Home Enola můžete stylově podávat sýry, uzeniny i drobné zákusky. Pozornost upoutá nejen svým neobvyklým asymetrickým tvarem, ale také výraznou kresbou, kterou se použité akátové dřevo pyšní. Prkénko je dostupné ve dvou různých velikostech, které se budou ve vaší kuchyni skvěle doplňovat.

Popis produktu

Design

Servírovací prkénko Kave Home Enola 56 cm vás zaujme svým neobvyklým asymetrickým tvarem, který působí moderně a stylově. Využívat ho můžete nejen při servírování jídel, ale také jako dekorační prvek na stole nebo polici.

Kvalita

Prkénko je vyrobeno z kvalitního akátového dřeva, které je pevné a odolné. Díky tomu se nemusíte bát, že se prkénko při používání bude rychle opotřebovávat. Naopak, můžete se těšit na dlouholetou spolehlivost a výborné vlastnosti tohoto kvalitního materiálu.

Využití

Servírovací prkénko Kave Home Enola můžete využít na různé způsoby. Kromě tradičního servírování jídel se hodí také pro dekoraci, například na polici nebo ve vitríně. Když si ho koupíte v obou velikostech, můžete je skvěle kombinovat a vytvořit tak zajímavé aranžmá.

Rozměry

Servírovací prkénko Kave Home Enola je k dostání ve dvou různých velikostech – 35 cm a 56 cm. Je tak snadné si vybrat ten správný rozměr pro vaše potřeby.

Recenze zákazníků

„Koupili jsme si toto prkénko jako dárek pro naše přátele a musím říct, že jsme byli velmi spokojeni. Prkénko je nejen hezké na pohled, ale také velmi praktické – používáme ho při každé příležitosti. Určitě doporučujeme!“ – Ivana

Koupit prkénko Kave Home Enola 56 cm zde

Závěr

Servírovací prkénko Kave Home Enola 56 cm se svým neobvyklým tvarem a výraznou kresbou je skvělým dárkem pro každého, kdo má rád krásné a praktické předměty pro každodenní použití. Vytvoříte s ním zajímavé aranžmá, nebo ho můžete využívat při servírování jídel. Díky kvalitnímu akátovému dřevu si můžete být jisti, že vám prkénko slouží mnoho let bez velkého opotřebení. Doporučujeme!