Vanová baterie Ravak Espirit – elegantní design bez podomítkového tělesa

Vana je místem, kde si můžeme odpočinout a uvolnit se po dlouhém dni. Abychom si tento relax mohli skutečně užít, je důležité mít kvalitní vanovou baterii, která poskytne dokonalou a přesnou regulaci vody. Pokud hledáte elegantní baterii s jednoduchým a moderním designem, může být vanová baterie Ravak Espirit tou pravou volbou.

Baterie je bez vlastního tělesa

Vanová baterie Ravak Espirit je bez vlastního tělesa, což znamená, že je určena k podomítkové instalaci pomocí R-boxu. Tento systém instalace umožňuje, aby byla baterie skryta v zdi, což je výhodné nejen z estetického hlediska, ale také z hlediska úspory prostoru.

Plynulé ovládání páky baterie poskytuje dokonalou regulaci proudu i teploty vody. Díky tomu si můžete nastavit přesně tu teplotu vody, kterou si přejete, a to bez obav z nechtěných změn teploty.

Přepínač umožňuje přepínat výtok vody mezi tři místa

Další výhodou vanové baterie Ravak Espirit je její přepínač, který umožňuje přepínat výtok vody mezi tři místa. Je tedy ideální pro vany s vanovou zástěnou nebo sprchové kouty, kde potřebujete rozvést vodu k ruční sprše a dalším dvěma výstupům. Tento přepínač vám poskytne větší flexibilitu při používání vany, a to tak, že si budete moci vybrat, jaký výtok vody chcete používat.

Ještě více kvalit a estetiky zajistí chrom lesklý povrch baterie, díky kterému bude vanová baterie Ravak Espirit vypadat skvěle v každé koupelně.

Závěr

Vanová baterie Ravak Espirit je dokonalou volbou pro ty, kteří hledají elegantní baterii s moderním designem a vynikajícími vlastnostmi. Baterie je vyrobená z kvalitních materiálů, které zajistí dlouhou životnost, plynulou regulaci teploty a přesnost při ovládání páky. Díky přepínači je baterie vhodná pro vany s vanovou zástěnou a sprchové kouty. Pokud hledáte kvalitní vanovou baterii, může být Ravak Espirit tou pravou volbou pro vás.

Kupte si vanovou baterii Ravak Espirit zde

Vanová baterie Ravak Espirit

Vanová baterie Ravak Espirit

Vanová baterie Ravak Espirit