Praktický držák sprchy s přísavkou – neztrácejte ani kapku vody


Máte rádi osvěžující sprchu po náročném dni? Pokud ano, nejspíše jste již zažili nepříjemný pocit při používání nepraktického držáku sprchy. Některé držáky vypadají hezky a moderně, ale bohužel drží špatně a voda se rozstřikuje po celé koupelně. To vede ke zbytečnému plýtvání vodou a časem může způsobit i poškození koupelny. Proto je důležité mít kvalitní a praktický držák sprchy s přísavkou.

Kvalitní držák sprchy úsporný a praktický

Držák sprchy od renomovaného výrobce Solaris je vynikající volbou pro každou koupelnu. Jeho kvalita a praktičnost jsou k nezaplacení a ocení ji jak ti, kteří mají rádi komfort, tak i ti, kteří snaží šetřit vodou a energií.

Na první pohled vypadá tento držák jako každý jiný. Ale jakmile ho pověsíte do koupelny, okamžitě pocítíte rozdíl. Přisaje se na jakoukoliv hladkou a neabsorbující plochu, jako například keramiku, sklo, nerezovou ocel, nebo plast. A to pouze pomocí přisávacího mechanismu.

Bezpečnost je samozřejmostí – držák sprchy Solaris disponuje z bezpečnostní pojistkou, díky které se přísavka neuvolní ani při používání pod vodou. Můžete si tak užít svou osvěžující sprchu bez obav.

Úspora vody a energie

Držák sprchy Solaris navíc nabízí úsporu vody a energie. Je vybaven nástavcem, který umožňuje regulaci průtoku vody. To znamená, že si můžete nastavit ideální průtok pro každou situaci. Díky tomu ušetříte vodu i energii, což se projeví na nižších účtech za vodu a elektřinu.

Kromě toho je držák sprchy Solaris vyroben z kvalitního materiálu, který je odolný proti korozi a snadno se udržuje. Pokud chcete mít doma kvalitní a praktický držák sprchy, určitě byste měli zvážit variantu od Solarisu.

Zaměřte se na praktičnost a úsporu vody a energie a s držákem sprchy Solaris neztratíte ani kapku vody. Objednat si jej můžete na botydokapsy.cz. Tento e-shop nabízí širokou škálu výrobků pro domácnost a zahrnuje kvalitní a přehledné informace pro každý produkt.