Designová zrcadla: neotřelý prvek, který zútulní váš interiér


Designová zrcadla jsou neuvěřitelně stylovým prvkem pro váš interiér. Navíc mají řadu funkcí, jako například zvětšení prostoru. Mnoho lidí však stále neví, jak takové zrcadlo ve svém domě využít. Následující článek vám ukáže, jak dát designovým zrcadlům šanci a proč by měly být součástí vašeho interiéru.

Zrcadla do koupelny

Designová zrcadla najdou své místo v mnoha místnostech, ale v koupelně jsou velmi vítaným prvkem. Velké zrcadlo nad umyvadlem nejenže dodá místnosti na světelnosti a zvětší ji, ale také je užitečné při každodenních činnostech. Koupelna je jedno z míst, kde potřebujete co nejvíce prostoru, a zrcadla vám ho mohou poskytnout. Pokud si vyberete netradiční tvar či materiál zrcadla, můžete jednoduše koupelnu oživit a dodat jí osobitost. Koupelenské zrcadlo vás bude každý den upoutávat a zároveň usnadníměnit vaši ranní rutinu.

Zrcadla nad postelí

Navzdory tomu, že už vám žádní princezny a prince nepřicházejí na bílé koni, stále můžete mít svou zrcadlovou scénu. Zrcadlo nad postelí vám přinese nejenom romantický prvek do ložnice, ale také opticky zvětší prostor. Je to ideální designový prvek pro moderní a minimalistický styl. Pokud si zvolíte nějaký netradiční materiál zrcadla, jako například dřevo nebo plech, můžete dosáhnout zajímavých textur a kontrastů. Kombinace zrcadla a světla mohou navíc výsledný efekt ještě umocnit.

Zrcadlové stěny a zrcadlové bloky

Hledáte něco prostory zvětšujícího a wow efektu? Zkuste zrcadlové stěny nebo zrcadlové bloky. Ty jsou velmi inovativním designovým prvkem, který učiní každou místnost mnohem větší, než vlastně je. Zrcadlové bloky a stěny jsou skvělé pro místnosti s omezeným prostorem, jako jsou například miniaturní byty. Pokud se rozhodnete pro tuto možnost, je vhodné svěřit instalaci odborníkům. Ti vám zajistí, že zrcadlové bloky a stěny budou bezpečně namontované na stěnu a stanou se tak neotřelími prvky ve vašem interiéru.

Designová zrcadla mohou váš interiér obohatit na mnoha úrovních, ať už jde o optické zvětšení prostoru, dodání romantického nádechu či pouhé ozvláštnění místnosti. Prozkoumejte své možnosti a může se stát, že si tento prvek zamilujete natolik, že se stanou nezbytnou součástí vašeho domova.

Za neotřelými a stylovými designovými zrcadly, navštivte webové stránky Antiknet.cz!