Bílý dubový konferenční stolek MENU TURNING – elegantní doplněk interiéru s výškou 65 cm

Jestli hledáte vynikající kousek nábytku pro váš interiér, máme pro vás skvělou novinku – MENU TURNING, jeden z nejoriginálnějších konferenčních stolků, které se dají sehnat na trhu.

Bílý dubový konferenční stolek

Jedinečný otočný konferenční stolek TURNING od prémiové značky MENU

Menu je dánská značka, která se orientuje na skandinávský design. Výrobky značky jsou velice oblíbené nejen v Evropě, ale i v jiných koutech světa. Konferenční stůl TURNING je jedním z jejich nejlepších produktů.

Menu TURNING je perfektní ukázka elegance, minimalismu a pružnosti. To je důvod, proč tento konferenční stolek doporučují nejen designéři, ale i bytoví specialisté.

Otočná dubová deska v běleném dekoru pod sebou ukrývá praktický úložný prostor

Konferenční stůl TURNING je vyroben z dubového dřeva a bíleným dekorem. S jeho výškou 65 cm, je to ideální výška pro stůl konferenční, nebo holding předmětů v obývacím pokoji.

Bílý dubový konferenční stolek s úložným prostorem

To ale není všechno – otočná deska stolu TURNING skrývá praktický úložný prostor, kam si můžete uložit vaše věci a inventář. Během rozhovoru nebo při kávové přestávce budete mít možnost uklidnit váš stolek a udržet tak vaše věci v pořádku.

Při návrhu tohoto stolu experimentovala návrhářka Theresa Rand s různými způsoby propojení stolu s úložným prostorem a nakonec se zaměřila na nápad víka, které se otáčí kolem jedné nohy stolu.

Vyrobte si originální interiér s konferenčním stolem Turning

Tento konferenční stolek od prémiové značky MENU je perfektním designovým prvkem pro váš interiér. Celkový vzhled a jeho funkčnost dělají z tohoto stolu vynikající doplněk do vašeho obývacího pokoje, nebo pro kancelář.

Podnožka stolu je z chromu což celkově dotváří jeho design. A navíc, bílý dubový konferenční stůl Turning můžete zakoupit na www.sidonia.cz.

Vyberte si elegantní konferenční stůl TURNING od prémiové značky MENU již dnes a vytvořte si elegantní interiér, ve kterém se budete cítit pohodlně a stylově.